5 doświadczeń, które przeżyjesz w dniu rodzinnego wędkowania

Wędkarstwo ma niepodważalne uroki, które wszyscy znamy. To skuteczny sposób na relaks, dzielenie miłych chwil w dobrym towarzystwie i czerpanie korzyści z przebywania na świeżym powietrzu. Wielu nie wyobraża sobie, że łowienie ryb to znacznie więcej. Każda wycieczka to okazja do przeżycia czegoś nowego i nieprzewidywalnego. Niespodzianka może być wszędzie, po prostu musisz wyjść i przeżyć doświadczenia i pozwolić światu zamanifestować się przed tobą. W dniu wędkowania może się zdarzyć wiele wyjątkowych i uroczych rzeczy. Tutaj pokazujemy kilka przykładów.

1. Rozumiem, rozumiem! …nie mogę w to uwierzyć

Czujesz, że swędzi. Napięcie nici wzrasta w taki sam sposób, jak bicie serca. Zaczynasz podnosić kołowrotek z umiejętnością profesjonalisty. Nie chcesz, żeby uciekł. Ale niestety czasami to, co łowimy, nie jest dokładnie rybą. Hak po prostu zahaczył o but, chwasty lub inny zanurzony przedmiot. Po tym rozczarowaniu nie będziesz mógł uniknąć śmiechu i pomyślisz „dobrze, będzie następnym razem”.

2. Prawie się udało

1-Family-fishing640x400.jpg

Innym razem mamy szczęście złapać prawdziwą, żywą, kolorową rybę. Ale ten chce żyć tak bardzo, jak my chcemy go złapać i nie zawaha się wykorzystać najmniejszej nieostrożności. Wykonujesz całą pracę, aby wyciągnąć rybę z wody, a kiedy zdejmiesz ją z haczyka na dno łodzi… Ach! Skacze by przetrwać i wraca do wody.

3. Spotykasz się w szczególny sposób

4-Przyjaciół-wędkowanie-na-plaży640x400.jpg

Oprócz wszystkiego, co związane z morzem, wędkarstwo znajdziesz ludzi o tych samych zainteresowaniach i hobby. Bardzo łatwo będzie nawiązać rozmowę z innymi wędkarzami, którzy często dzielą się z Tobą ważnymi informacjami, abyś mógł w pełni cieszyć się wędkowaniem. Powiedzą ci, gdzie są ławice ryb, podzielą się swoimi przynętami, a nawet podadzą ci swoje ryby, jeśli szczęście nie uśmiechnie się do ciebie tego dnia. Staniesz się częścią społeczności miłośników wędkarstwa.

4. Ten dotyczy mediów społecznościowych

3-Ojciec-i-Syn-Wędkowanie640x400.jpg

Oczywiście nie można przegapić zdjęcia z czapką, okularami przeciwsłonecznymi, wędką w jednej ręce i rybą, którą złowiłeś (w końcu) w drugiej. Będzie to niezbity dowód na to, że wyprawa wędkarska zakończyła się sukcesem.

5. Ach… matko natura!

Rodzinne-wędkowanie-na-łodzi640.jpg

Wędkarstwo daje możliwość interakcji z otoczeniem, niezależnie od tego, czy jesteś tego świadomy, czy nie. Delikatny powiew od morza, szum fal, mewy i krajobraz przypominają, że nie ma twórczości artystycznej, która mogłaby się równać z piękną planetą, na której żyjemy. Choć kochamy miasto, odpoczynek na podziwianie przyrody i wyjście na łódkę to wspaniały prezent, którym możemy podzielić się z całą rodziną.

Nie ma wątpliwości, że wypłynięcie łodzią na ryby to niewyczerpane źródło wspaniałych przeżyć. Jakie sytuacje spotkałeś podczas wyprawy wędkarskiej? Podziel się z nami swoimi historiami! Pamiętaj, że przed wyruszeniem na ryby musisz uzyskać licencję wędkarską. A jeśli masz łódź, musisz mieć aktualną rejestrację łodzi dla własnego bezpieczeństwa i uniknięcia kar.

Dowiedz się, gdzie możesz łowić ryby i żeglować z rodziną i spędzić dzień na świeżym powietrzu z przyjaciółmi.

 


Może ci się spodobać również

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *