4 zabawne sposoby na czerpanie przyjemności z pływania łódką

Lato to wakacje. Woda jest popularnym elementem udanych wakacji, podobnie jak łódź. Istnieje wiele rodzajów łodzi. Zwykle jestem na łodzi, aby łowić ryby, ale są też inne zabawne sposoby korzystania z łodzi.

Zabawne pomysły na łodzie

  1. Rejs z kolacją. Podczas podróży tego lata sprawdź, czy w porcie odbywa się rejs z kolacją o zachodzie słońca lub wycieczka krajoznawcza. (Możesz nawet zrobić zwiad potencjalnych łowisk).
  2. Oglądanie dzikiej przyrody. Płynąc spokojnie kajakiem po małym, odległym jeziorze lub strumieniu, po prostu nigdy nie wiesz, co możesz zobaczyć. Przygotuj aparat.
  3. Tubing lub narty wodne. Co może być lepszego niż szybka jazda po wodzie? Szybkie poruszanie się po wodzie podczas holowania.
  4. Ćwiczenie. Kajakarstwo, pedałem lub wiosłem, może przywrócić zabawę do pracy.

Każda łódź to kabriolet. Trudno nie uśmiechać się z wiatrem na twarzy, gdy ślizgasz się po tej dziwnej, pofałdowanej powierzchni. Wypróbuj różne rodzaje łodzi, kiedy będziesz miał okazję. Na przykład nie przegap zaproszenia na łódkę z przyjacielem. Lub, jeśli śledzisz turnieje wędkarskie, firmy produkujące łodzie lub silniki zaburtowe często oferują przejażdżki testowe, aby posmakować swoich najnowszych modeli. Być może odkryjesz swoją następną ulubioną aktywność. A jeśli zdecydujesz się na zakup, uzyskanie rejestracji łodzi jest stosunkowo bezbolesne.


Może ci się spodobać również

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *