4 rzeczy do dodania do harmonogramu pokazów łodzi

Sprawdzałeś harmonogram jesiennych pokazów łodzi i planujesz wziąć udział w kilku w swoim stanie. Chociaż z pewnością jesteś podekscytowany oglądaniem wszystkich modeli łodzi i funkcji, udział w tych pokazach łodzi może przynieść kolejną dużą korzyść, o której tak naprawdę nie myślałeś. Czy chcesz wiedzieć, jaka jest ta jedna wielka korzyść? Założę się, że tak, ale najpierw rozważ te wskazówki, a następnie zobacz, czy możesz odgadnąć korzyści, zanim dotrzesz do końca tego postu.

Zbieranie porad na targach łodzi

Jeśli wybierzesz się na pokaz łodzi, będziesz miał okazję zapytać doświadczonych żeglarzy o zalety różnych funkcji łodzi. Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w dodatkową studnię na żywo? A co z modelami łodzi rybackich, które oferują wyjątkowo szerokie pokłady rzutowe? Kogo lepiej zapytać, jeśli chodzi o bezstronną opinię niż inni doświadczeni żeglarze? Nie zapomnij uwzględnić w harmonogramie pokazów łodzi czasu na wysłuchanie opinii i porad innych żeglarzy.

Budowanie związków

Będziesz mógł budować relacje z przedstawicielami morskich firm elektronicznych, producentów silników, producentów płócien, morskich firm tapicerskich i wielu innych firm związanych z łodziami. Te relacje mogą się przydać, jeśli potrzebujesz krótkiego samouczka na temat korzystania na przykład z niektórych funkcji elektronicznej mapy nawigacyjnej lub jeśli zastanawiasz się, jakich produktów należy użyć do czyszczenia tapicerki łodzi.

Nauka o bezpieczeństwie łodzi i innych programach

Możesz dowiedzieć się o nowych programach żeglarskich i wędkarskich, rozmawiając z wystawcami łodzi. Na przykład możesz dowiedzieć się o Wear It! kampania National Safe Boating Council, która promuje żeglarstwo i bezpieczeństwo poprzez zachęcanie żeglarzy do noszenia kamizelek ratunkowych, lub Program TrophyCatch (oparty na zachętach program ochrony przeznaczony dla wędkarzy, którzy łowią i wypuszczają basy wielkogębowe cięższe niż osiem funtów, w stanie Floryda).

Wielka korzyść z pokazów łodzi

Po rozważeniu powyższych punktów, czy potrafiłeś odgadnąć, jaka jest ważna korzyść? Odpowiedź brzmi: SIEĆ. Nie zapomnij dodać sieci do harmonogramu pokazów łodzi. Jeśli jesteś nowy w żeglarstwie, możesz skorzystać z naszego narzędzia do porównywania łodzi, aby dowiedzieć się o różnych typach łodzi, które możesz zobaczyć na targach łodzi.


Może ci się spodobać również

Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną autorką tekstów na świeżym powietrzu, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodnikiem po wodach słodkowodnych mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Prace pisemne Hansona ukazały się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *