4 powody, dla których warto odwiedzić zimowe targi łodzi 2017

Zima może być frustrującym czasem dla żeglarzy i wędkarzy. Zimą na północy piękne jeziora z falami oblewającymi brzegi powoli przekształcają się w zamarznięte parkingi i pola namiotowe. Wędkarze podlodowi są najlepszymi „twórcami lemoniady”, ponieważ znaleźli sposób, aby jak najlepiej wykorzystać tę mroźną zimę, która dla wielu jest kwaśna podczas pływania łodzią i wędkowania. Jeśli tak jak ja nadal rozmrażasz się po ostatniej wyprawie wędkarskiej pod lodem, rozważ odwiedzenie zimowego pokazu łodzi.

Powody, dla których warto odwiedzić zimowe pokazy łodzi:

Prawdopodobnie bliżej niż myślisz. Szybkie wyszukiwanie w Internecie pomoże Ci zlokalizować pokazy łodzi w pobliżu. W miesiącach zimowych w styczniu i lutym odbywają się pokazy łodzi w Dallas, Denver, Atlancie, Nashville i St. Louis, żeby wymienić tylko kilka w całym kraju.

Sklep. Jeśli rozważasz zakup nowej łodzi rybackiej, możesz porównać nie tylko ceny, ale także funkcje i opcje. Istnieje wiele rodzajów i rozmiarów łodzi, a zimowe pokazy łodzi to świetne miejsce, aby zobaczyć różnorodność, aby pomóc zdecydować, która łódź może być odpowiednia dla Ciebie i Twojej rodziny. Wskocz na ten model wystawowy, usiądź za kierownicą i fantazjuj o wietrze we pozostałych włosach.

Uczyć się. Na zimowym pokazie łodzi znajdziesz wielu ekspertów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące mechaniki łodzi, technologii, przepisów i informacji rejestracyjnych. Niektóre programy, takie jak Chicagoland Fishing, Travel and Outdoor Expo odbędą się również seminaria wędkarskie prowadzone przez różnych ekspertów w dziedzinie rybołówstwa. Zimowe pokazy łodzi często obejmują stoiska, w których pracują urzędnicy stanowego departamentu ryb i dzikiej przyrody.

Rzeczy dla dzieci. Wiele pokazów łodzi jest przyjaznych dla rodzin i często obejmuje zajęcia dla dzieci, takie jak staw odlewniczy, gra symulacyjna wędkarstwa lub prezenty sprzętu. Moje dzieci lubią kilkuminutowe rzucanie pstrągów podczas naszej corocznej wizyty w Pokaz plenerowy w Allegheny. Odwiedź listę wystawców pokazów łodzi online, a możesz znaleźć inne stoiska i zajęcia, które będą zabawne i edukacyjne dla Twoich dzieci.

Jeśli potrzebujesz przerwy od przełamywania lodów, odwiedź pokaz łodzi. Przeszukaj naszą ogólnokrajową bazę danych, aby znaleźć szeroką gamę wydarzeń związanych z żeglarstwem i wędkarstwem.


Może ci się spodobać również

Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata od 2011 roku napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów hodowlanych w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po zdobyciu licencjatu z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *