4 najśmieszniejsze zdjęcia wędkarskie z Facebooka

Jeśli kiedykolwiek widziałeś wpadki wędkarskie Billa Dance’a, wiesz, że wędkarstwo może dostarczyć sporo okazji do śmiechu. Wystarczy dodać wodę, ryby i przynętę — i masz paszę dla nieoczekiwanej rozrywki wędkarskiej.

Aby udowodnić, że wędkarstwo może wywołać dobry humor, poprosiłem moją społeczność na Facebooku o przesłanie mi kilku najśmieszniejszych zdjęć z wędkarstwa, które udało im się znaleźć w swoich archiwach zdjęć wędkarskich. Po prostu musiałem podzielić się z tobą czterema najlepszymi!

Kiedy po raz pierwszy zabierasz dziecko na ryby i dostaje kęs, nigdy nie wiesz dokładnie, jak może zareagować. Jeśli potrafisz uchwycić te początkowe wyrażenia, zdjęcia mogą być absolutnie bezcenne. Kristy Woolliscroft udostępniła to zdjęcie swojego syna, Bena Eisenberga, gdy łowił lucjana namorzynowego. Z przyjemnością informujemy, że od tego czasu Ben był na wielu wyprawach wędkarskich i przy każdej nadarzającej się okazji łowi ryby z mamą.

Bena Eisenberga

Zalecamy, aby wszyscy wędkarze postępowali zgodnie z najlepszymi praktykami łowienia i wypuszczania oraz używali narzędzia do wypuszczania, jeśli chodzi o gatunki zębowe. Czemu? Cóż, powód jest wyraźnie widoczny na zdjęciu zrobionym przez Michele Nylander podczas wyprawy na ryby z mężem Dale’em. „Mój mężulek odskoczył w samą porę, ponieważ prawie zmienił się z rybaka w przynętę z tym rekinem” – skomentowała.

Dale'a Nylandera

Kiedy branie zwalnia między przypływami, czasami my, wędkarze, szukamy kreatywnych sposobów na zajęcie się. Jak dowiedzieć się więcej o różnych gatunkach przynęt… i przyjrzeć się bliżej przez soczewkę „rybiego oka”. Kiedy wyjąłem kilka przynęt z żywej studni, a kapitan Greg Stamper chwycił za aparat, to zdjęcie było efektem końcowym.

Soczewka 'rybie oko

Wyraz twarzy Maureen Mascaro mówi wszystko na tym zdjęciu. Chciała wyruszyć nocną łodzią czarterową, ale z pewnością miała nadzieję wylądować na czymś nieco większym niż ten mały facet. Hej, przynajmniej zły dzień (lub noc) wędkowania jest lepszy niż dobry dzień w pracy, prawda?

Maureen Mascaro

Czy byłeś kiedyś na wyprawie wędkarskiej i uchwyciłeś aparatem coś godnego śmiechu? Zaloguj się do społeczności Take Me Fishing i podziel się swoimi zabawnymi zdjęciami z wędkowania w naszej galerii społeczności lub na stronie Strona TakeMeFishing.org na Facebooku.


Debbie Hanson

Debbie Hanson

Debbie Hanson jest wielokrotnie nagradzaną pisarką outdoorową, orędowniczką wędkarstwa sportowego kobiet, rekordzistką świata IGFA i przewodniczką słodkowodną mieszkającą w południowo-zachodniej Florydzie. Pisemne prace Hansona pojawiły się w publikacjach takich jak Florida Game & Fish Magazine, BoatUS Magazine i USA Today Hunt & Fish. Aby dowiedzieć się więcej o jej pracy, odwiedź shefishes2.com lub śledź ją na Instagramie @shefishes2.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *