3 wskazówki, jak wybrać najlepszy kurs żeglarski online

Więc twoja zima była pracowita i nie miałeś szansy na naukę umiejętności pływania na wiosnę. Dzięki cyfrowemu światu to już nie problem. A teraz, kiedy nadszedł czas na rozpoczęcie sezonu, kurs żeglarstwa online lub kurs bezpieczeństwa dla żeglarzy jest idealnym rozwiązaniem, które przygotuje Cię do sezonu. A może powinienem powiedzieć, daj ci „kształt statku…”? Oto jak.

  1. Zacznij od uczciwej oceny swoich umiejętności. Poświęć kilka minut i zastanów się, kiedy prowadziłeś łódź i nie czułeś się pewnie. Czy inny żeglarz odciął ci kanał, czy miałeś pierwszeństwo? Czy zakotwiczyłeś łódź, aby uderzyć w plażę i wrócić, aby znaleźć dziób blisko wody z powodu przypływu? Pomyśl o chwilach, w których nie czułeś się komfortowo i poszukaj kursu odpowiadającego Twoim potrzebom. Oto kilka przykładów kursów, które mogą pomóc: State Safe Boating Course, Korzystanie z radia morskiego, Nowoczesna nawigacja morska i Pogoda dla żeglarzy. Nie ma nic złego w patrzeniu w niebo i nie znaniu formowania się chmur; szkoda jest, jeśli jest to szkwał, który grozi zatopieniem twojej łodzi.
  2. Uporządkuj samouczki według własnego poziomu komfortu. Czasu jest mało, więc wybierz samouczki lub kurs bezpieczeństwa dla żeglarzy, które będą miały najbardziej pozytywny wpływ na twoje pływanie. Następnie weź to. Gdy Twój czas się wyczerpie, weź więcej.
  3. Nie planuj, planuj porażkę. Jak wygląda Twój sezon żeglarski 2016? Masz zaplanowaną nocną wycieczkę? Może chcesz podróżować przez szereg śluz i pływać z portu do portu? Konkretne umiejętności, takie jak te, można łatwo opanować w ciągu jednego popołudnia, a podniosą one Twoje umiejętności żeglarskie na nowy poziom.

Kursy żeglarskie online oferują tak wiele opcji, od ogólnych praktyk żeglarskich po konkretne plany. Wybierz taki, który przeniesie Twoje doświadczenie na nowy poziom i nabierze pewności siebie i swojej załogi.


Może ci się spodobać również

Tom Keer

Tom Keer

Tom Keer to wielokrotnie nagradzany pisarz mieszkający na Cape Cod w stanie Massachusetts. Jest felietonistą Upland Almanac, pisarzem współpracującym dla magazynu Covey Rise, redaktorem współpracującym dla Fly Rod and Reel i Fly Fish America oraz blogerem programu Take Me Fishing prowadzonego przez Fundację Rekreacyjnych Łodzi i Wędkarstwa. Keer regularnie pisze do kilkunastu magazynów outdoorowych na tematy związane z wędkarstwem, polowaniem, pływaniem łódką i innymi zajęciami na świeżym powietrzu. Kiedy nie łowią, Keer i jego rodzina polują na ptaki górskie nad swoimi trzema seterami angielskimi. Jego pierwsza książka, Fly Fishers Guide to the New England Coast ukazała się w styczniu 2011 roku. Odwiedź go na www.tomkeer.com lub w www.thekeergroup.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *