3 powody, dla których warto zagłosować na swoje najlepsze łowisko

Piękna sceneria, świeże powietrze i mocny hol na żyłce – nic nie może równać się z dreszczykiem połowu z górnego łowiska. Nie mówimy tutaj o współrzędnych GPS, ale mówimy o wyszukiwaniu 100 najlepszych rodzinnych miejsc do łowienia ryb lub pływania łódką w USA i chcemy, abyście się zważyli.

Ponieważ chcemy usłyszeć o jak największej liczbie miejsc od jak największej liczby osób, przygotowaliśmy tegoroczną promocję „Top Places” również w wersji hiszpańskojęzycznej. Opowiedz nam więc o swoich ulubionych miejscach do wędkowania i pływania łódką w USA, po angielsku lub hiszpańsku, i pomóż nam zaciągnąć więcej ludzi na wodę.

Sprawdź tę listę niesamowitych powodów, aby oddać głos na swoje najlepsze łowisko.

  1. Głosuj, aby wygrać nagrody, w tym wyprawę wędkarską z przewodnikiem w Walt Disney World® Resort. Od 16 lutego możesz zalogować się na TakeMeFishing.org lub VamosAPescar.org, aby głosować na swoje ulubione miejsca, aby mieć szansę na wygranie nagród – w tym trzydniowy, czterodniowy pobyt dla czterech osób w świat Walta Disneya® Resort, w tym wycieczka wędkarska z przewodnikiem Take Me Fishing™. Wracaj codziennie, aby głosować, a od razu możesz wygrać jedną z setek nagród.
  2. Możesz dołączyć do obchodów stulecia obsługi parków narodowych. Jeśli w jednym z Twoich najlepszych miejsc znajduje się jeden z naszych Parków Narodowych, możesz dołączyć do Centennial Parków Narodowych.
  3. Po oddaniu głosu online możesz udostępniać swoje zdjęcia i filmy wędkarskie społeczności rybackiej, używając hashtagu #FirstCatch. Emocje związane z wędkowaniem i pływaniem łódką mogą być zaraźliwe. Udostępniając zdjęcia i filmy wędkarskie, inspirujesz innych do wyjścia na zewnątrz i odkrywania radości wędkowania.

Teraz, gdy masz kilka niesamowitych powodów, aby głosować na swoje najlepsze miejsce do wędkowania i pływania łódką (w języku angielskim lub hiszpańskim), nadszedł czas, aby podjąć działanie. Zagłosuj teraz, aby upewnić się, że Twoje najlepsze miejsce do wędkowania i pływania łódką znalazło się na tegorocznej liście.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *