3 powody, dla których warto wziąć udział w wędkarskich derbach

Wiosenne wędkowanie jest teraz w pełnym rozkwicie. Temperatura wody jest na tyle wysoka, że ​​ryby są aktywne, a możliwości jest mnóstwo. Jeśli planujesz zabrać dzieci na ryby, w całym kraju zaplanowano nawet wędkarskie derby, kliniki i różne imprezy dla dzieci. Na przykład w maju są kliniki w Kolorado, niektóre w Indianie, a Mississippi niedawno zorganizowało „rybne rodeo”.

Oto 3 powody, dla których warto sprawdzić te wydarzenia:

  1. Uczyć się.
    Będą tam instruktorzy i wolontariusze, którzy udzielą wskazówek dotyczących rzucania, wiązania węzłów i wyładunku ryb.

  2. Darmowe rzeczy.
    Oprócz nagród dla zwycięzców konkursów wędkarskich, w ciągu dnia mogą odbywać się losowania darmowych wędek, sprzętu czy hot-dogów. Wiele wydarzeń dostarcza nawet przynęty.

  3. Zabawa.
    Wody w dniu wędkowania dla dzieci są pełne ryb, a szanse na złapanie czegoś są bardzo dobre. Na przykład mały staw przy Rimersburg, klub wędkarski i strzelecki w zachodniej Pensylwanii zaopatruje się w 300 dużych pstrągów na swoje dziecięce derby na początku maja. Oklahoma Expo ładuje swój staw sumami kanałowymi.

Niezależnie od nazwy wydarzenia w Twojej okolicy, jest to świetna okazja, aby podzielić się wędkarską zabawą.

Czy planujesz zabrać dziecko na wędkarskie derby? Nie zapomnij, że możesz sprawdzić naszą stronę internetową, aby znaleźć stanowe informacje o tym, jak uzyskać licencję wędkarską.


Andy Whitcomb

Andy Whitcomb

Andy jest pisarzem plenerowym (http://www.justkeepreeling.com/) i zestresowany tata napisał ponad 380 blogów na takemefishing.org od 2011 roku. Urodzony na Florydzie, ale wychowany na brzegach stawów w Oklahomie, teraz goni szczupaki, bassy małogębowe i steelhead w Pensylwanii. Po uzyskaniu tytułu licencjata z zoologii na OSU pracował w wylęgarniach ryb oraz jako technik badań łowisk w OSU, stanach Iowa i Michigan.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *