3 powody, dla których nie możesz przegapić Miami International Boat Show 2018

W dniach 15-19 lutego tysiące entuzjastów żeglarstwa z całego świata zgromadzi się na Międzynarodowych Targach Łodzi w Miami na pięć największych dni żeglarstwa w roku. Aspirujący i obecni właściciele łodzi będą mogli przeglądać, wchodzić na pokład i kupować tysiące łodzi nowej generacji, produktów i technologii morskich. Fundacja Rekreacyjna Łodzi i Wędkarstwa (RBFF) i jej marka Take Me Fishing są oficjalnym sponsorem Międzynarodowe Targi Łodzi w Miami Progressive 2018która ma być największą w 77-letniej historii imprezy.

3 powody, aby dostać się na #MiamiBoatShow:

1. Rodzinna zabawa na wodzie

Możesz spodziewać się wielu innych opcji dostępnych i wszechstronnych jednostek pływających, które oferują wszechstronne wrażenia podczas rodzinnej zabawy na tegorocznym pokazie łodzi. Po raz pierwszy Strictly Sail Miami rzuci kotwicę na Miami Boat Show, tworząc jedno kompleksowe wydarzenie z łodziami motorowymi, jachtami, żaglówkami, katamaranami i tysiącami akcesoriów w jednym miejscu. W sumie do kupienia będzie 1400 zupełnie nowych łodzi, w tym zwiększony wybór dostępnych i wszechstronnych jednostek pływających, które są idealne dla nowych i młodszych żeglarzy.

2. Znajdź łódź rybacką swoich marzeń

Rybołówstwo jest najpopularniejszą czynnością wykonywaną na łodzi, a sprzedaż łodzi rybackich jest głównym motorem trwałego rozmachu branży. Sprawdź nasze narzędzie Eksplorator łodzi, aby dowiedzieć się o wszystkich typach łodzi rybackich dostępnych na rynku. W ten sposób będziesz mógł sprawdzić wszystkie łodzie rybackie słodkowodne i morskie podczas pokazu i podjąć świadomą decyzję, który typ będzie najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny.

3. Nowe doświadczenia dla nowych żeglarzy

Nie jesteś pewien, czy jesteś gotowy na posiadanie łodzi? Istnieje wiele innych sposobów na poznanie własności łodzi. Zabawne, bezpieczne i dostępne doświadczenia żeglarskie są bliżej niż myślisz. Możesz wypożyczyć łódź, aby przetestować wody. Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie dostępne opcje rynkowe podczas wizyty w Miami Boat Show. Nie wiesz, które terminy żeglarskie znać? Sprawdź ten pomocny słowniczek żeglarski, aby nauczyć się wszystkich ważnych terminów żeglarskich i ich znaczenia, zanim wybierzesz się na targi łodzi w Miami.

Przed wyruszeniem na Międzynarodowe Targi Łodzi w Miami sprawdź naszą interaktywną mapę z najlepszymi miejscami do łowienia ryb i łodzi we wszystkich pięćdziesięciu stanach. Możesz korzystać z mapy, aby wyszukiwać zbiorniki wodne, dowiedzieć się o gatunkach ryb, które chcesz złowić, szukać pochylni dla łodzi, marin, sklepów z przynętami, sprzedawców licencji, miejsc, w których można kupić sprzęt i sprzęt wędkarski, i wiele więcej!

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *