3 powody, dla których nauczę mojego syna łowić ryby

Kiedy nie pracuję lub na planie, staram się spędzać jak najwięcej czasu na zewnątrz. Zawsze byłam osobą wyluzowaną i wykorzystuję każdą okazję do kontaktu z naturą. Teraz, gdy jestem mamą, nadal lubię przebywać na zewnątrz i dzielić się tym z moim małym synkiem. Na początku myślałem, że wymyślanie przygód, które są przyjazne dzieciom i zabawne dla całej rodziny, będzie wyzwaniem, ale ostatecznie okazało się to o wiele łatwiejsze, niż myślałem. Zrobiliśmy nasz dom na Hawajach i istnieją nieskończone możliwości do odkrywania, czy to pływanie, piesze wędrówki, pływanie łódką czy wędkowanie. Chociaż jest teraz na to za młody, na pewno nauczę mojego syna łowić ryby, gdy tylko będzie wystarczająco duży. Moje trzy powody, dla których nauczyłem syna łowić ryby, to:

1. Ciesz się środowiskiem

Bycie w wodzie to naprawdę moja pasja; mój mąż i ja nazwaliśmy naszego syna Ocean, więc to mówi wszystko. Przedstawiliśmy go oceanowi, gdy miał zaledwie dwa tygodnie i bardzo mu się to podobało. Gdy dorośnie, jesteśmy podekscytowani, że możemy zabierać go na kolejne wycieczki i uczyć go łowić. Chcemy, aby był pewny siebie i nie bał się ubrudzić, bawić się ostro i wypalić część tej dziecięcej energii.

2. Ta pierwsza ryba

Czując, że pierwsze pociągnięcie linki jest tak ekscytujące, przypominasz sobie w tym momencie, dlaczego czekasz na pierwsze branie. Nic nie może się jednak równać z holowaniem największej ryby – jeśli będziesz miał okazję holować dużą rybę, przekonasz się, że jest to jedno z najfajniejszych wrażeń z możliwych. Największą rybą, jaką kiedykolwiek złowiłem, jest 30-kilogramowy tuńczyk czarnopłetwy i myślę, że był to jeden z moich najbardziej dumnych momentów. Chcę, żeby Ocean doznał satysfakcji, jaką daje ciężka praca i oczywiście dreszczyk połowu!

3. Połącz się ze swoją rodziną

Dorastając, moje siostry i ja często chodziliśmy na ryby z tatą, babcią i dziadkiem. To było coś, co robiliśmy jako rodzina i mam wspaniałe wspomnienia z tamtego okresu w moim życiu. Nie mogę się doczekać, aż Ocean dorośnie i dołączy do tradycji. Mam nadzieję, że nadal będziesz czerpać przyjemność z przebywania na wodzie iw końcu łowienia ryb, ponieważ to świetna zabawa i coś, co zawsze możemy robić razem.

Znajdź zatwierdzone przez mamę miejsce do wędkowania i pływania łodzią w swoim stanie i zaplanuj kolejną rodzinną przygodę wędkarską już dziś!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *