10 Świetnych miejsc do wędkowania w San Antonio w Teksasie?

Jeśli szukasz wspaniałego wędkowania w San Antonio w Teksasie, jesteś we właściwym miejscu. Wiele parków publicznych oferuje malownicze otoczenie z zajęciami na świeżym powietrzu i fenomenalnym wędkowaniem. Zatrzymaj się, aby cieszyć się szlakami turystycznymi, placami zabaw, boiskami sportowymi, terenami piknikowymi, a nawet kempingiem. Oto niektóre z najlepszych miejsc do wędkowania i rekreacji w San Antonio.

Zarybione stawy i jeziora dla rodzin

Texas Parks and Wildlife stworzyło „Community Fishing Lakes Program”, aby uczynić wędkarstwo bardziej dostępnym dla wszystkich wędkarzy. W ramach programu jeziora są zarybione przez cały rok i znajdują się w granicach miast lub parków publicznych. Oto niektóre z popularnych jezior społecznościowych do łowienia ryb w San Antonio.

1. Park Stawu Millera

Jezioro miejskie położone na terenie 42-hektarowego parku. Idealny tylko do łowienia z brzegu, ten mały staw jest zarybiony latem sumami i pstrągami zimą. Udogodnienia obejmują boiska do koszykówki, ścieżkę spacerową i place zabaw.

2. Park Brackenridge

Przez ten piękny park przepływa rzeka San Antonio, obfitująca w pstrągi, co sprawia, że ​​w Teksasie można spędzić wspaniały dzień na pikniku, wędrówkach i wędkowaniu.

3. Park nad jeziorem Woodlawn

Położone w pobliżu St. Mary’s University jezioro Woodlawn jest zarybione sumami kanałowymi i można je łowić z brzegu lub molo. W parku znajduje się siłownia, basen i place zabaw.

4. Park nad jeziorem Elmendorf

Ten pięknie odrestaurowany park umożliwia wędkowanie z brzegu lub pomostu, plac zabaw wodnych oraz otwartą przestrzeń do spacerów i jazdy na rowerze.

5. Earl Scott Pond

Ucieknij na łono natury w tym odległym stawie, aby złapać suma, okonia i okonia. Nie ma żadnych udogodnień, więc przygotuj się. Staw znajduje się na Leon Creek Greenway w pobliżu początku szlaku Buddy Calk.

6. South Side Lions Park Staw

Staw ten oferuje zacienione brzegi i jest zarybiony pstrągiem zimą i sumem latem. Na terenie parku dostępny jest plac zabaw i inne udogodnienia.

7. Converse North Park City Lake

To jezioro, położone na przedmieściach San Antonio, jest corocznie zarybione błękitnoskrzelami i sumami.

8. Jezioro na żywo w Oak City

Duży zbiornik wodny w centrum pełnego atrakcji parku z pomostem dla niepełnosprawnych wędkarzy. Zbiornik jest corocznie zarybiony pstrągiem zimą i sumem i okoniem latem.

9. Jezioro Espada Park

Ten malowniczy park jest otwarty od wschodu do zachodu słońca i jest fantastycznym miejscem do wędkowania z brzegu i piknikowania.

10. Park nad jeziorem

Położone we wschodniej części San Antonio jezioro z pstrągami otoczone jest kilometrowym szlakiem spacerowym i oferuje mnóstwo cienistych drzew, pod którymi można się zrelaksować.

Duże jeziora — dobre dla żeglarzy

Są to dwa z najlepszych jezior w San Antonio w Teksasie, w których można popływać łodzią z rodziną i przyjaciółmi i spędzić dzień na wodzie.

Jezioro Braunig i Jezioro Calaveras

Wędkowanie w San Antonio w Teksasie nie może się obyć bez rzucania linami w tych dwóch zbiornikach elektrowni. Jedna karta wstępu upoważnia do wejścia do obu jezior. Łodzie są mile widziane, a najpopularniejsze gatunki to bęben czerwony, okoń wielkogębowy, okoń pręgowany i sum kanałowy. Jeśli łowisz z brzegu, postaw na jednym z punktów lądowych naprzeciwko elektrowni. Dostępny kemping i wypożyczalnia łodzi.

Jezioro Medina

Jezioro z czystą wodą o powierzchni 5400 akrów, najlepiej znane z różnych gatunków sumów i basów. Dostępne są prywatne obozy nad jeziorem i rampy dla łodzi.

Popularne przynęty do łowienia w San Antonio w Teksasie to aluzja, raki, wątróbki drobiowe, nocne pełzacze, krewetki i sztuczne przynęty. Przeczytaj o lokalnych przepisach wędkarskich na stronie Texas Parks and Wildlife i dowiedz się, jak uzyskać licencję wędkarską na naszej stronie stanowej.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *