10 niesamowitych pomysłów na prezenty świąteczne dla wędkarzy

Czy była to bluza Rudolph z migającym światłem zamiast nosa? A może to Chia Pet w kształcie żółwia? Członkostwo w galaretce miesiąca? Domyślam się, że prawdopodobnie otrzymałeś co najmniej jeden prezent świąteczny, który sprawił, że trochę się kuliłeś, gdy go otworzyłeś. A więc do wszystkich, którzy mają wędkarza na liście prezentów świątecznych, proszę o uwagę! Nie zostań „mniej niż wspaniałym” dawcą prezentów, sprawdzając te 10 niesamowitych pomysłów na prezenty świąteczne.

 • Kupon na przygodę wędkarską. Wakacje i wędkarstwo mają jedną wspólną cechę — w obu przypadkach chodzi o spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Co oznacza, że ​​wręczenie prezentu w postaci rodzinnej wyprawy na ryby miałoby sens. Możesz spersonalizować prezent dla mamy, taty lub kogokolwiek innego w rodzinie, pobierając „Kupon na wędkarską przygodę” Take Me Fishing i umieszczając go w pudełku ze sprzętem lub w małej torebce na prezent z kilkoma przynętami.

 • Linia Lidera. Żyłka przyponowa to prezent, z którego skorzysta każdy wędkarz. Zawsze zaleca się posiadanie kilku dodatkowych szpul pod ręką — szczególnie w przypadku wędkarzy, którzy łowią na obszarach o dużej strukturze. Żyłka przyponowa może się postrzępić po otarciu o łuski, skrzela, ostre rybie zęby, pale, skały itp. Jeśli osoba obdarowana często łowi na przykład w wodach przybrzeżnych, możesz kupić zestaw przyponów fluorowęglowych szpule o masie testowej 15 lb, 20 lb, 25 lb i 30 lb.
  linia lidera

 • Reflektor. Najlepsze połowy często odbywają się o świcie, zmierzchu i po zmroku, więc ułatw wędkarzowi, który jest na Twojej wakacyjnej liście, zbrojenie linek i haczyków na przynęty, kupując mu latarkę czołową. Są również pomocne przy dokonywaniu napraw łodzi w ciemnych miejscach. Większość czołówek jest wyposażona w regulowaną elastyczną opaskę, która rozciąga się wokół głowy, ale można też znaleźć czołówki wbudowane w kapelusz.

 • Sprzęt przeciwdeszczowy. Każdy wędkarz potrzebuje wysokiej jakości sprzętu przeciwdeszczowego, który na wypadek złej pogody będzie mógł mieć na pokładzie łodzi lub w plecaku. Jeśli jednak chcesz kupić sprzęt przeciwdeszczowy na prezent, pamiętaj, aby przeprowadzić rozeznanie i kupić markę znaną z jakości — zwłaszcza jeśli odbiorca prezentu łowi ryby w słonowodnych miejscach. Ilekroć kupuję sprzęt przeciwdeszczowy jako prezent dla kolegi wędkarza, szukam marki, która ma odporne na korozję zamki błyskawiczne. W końcu sprzęt nie będzie zbyt przydatny, jeśli zamki błyskawiczne nie ustąpią już po kilku użyciach.
  sprzęt przeciwdeszczowy

 • Narzędzie wielofunkcyjne. Narzędzie wielofunkcyjne może być przydatnym prezentem dla wędkarza. Dobre narzędzia wielofunkcyjne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na korozję i rdzę. Kupując multinarzędzie na prezent, sprawdź gwarancję producenta. Najlepsze narzędzia wielofunkcyjne będą objęte kilkuletnią gwarancją.

 • Maska na twarz lub nakrycie głowy chroniące przed promieniowaniem UV. Być może zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy wędkarze noszą „maski na twarz” lub nakrycia głowy, które zakrywają większość twarzy, szyi i głowy. Odpowiedź jest dość prosta, nakrycie głowy pomaga chronić skórę przed promieniami UV słońca. Dla zapalonych wędkarzy, którzy łowią kilka razy w tygodniu, ten rodzaj ochrony jest ważny w zapobieganiu przedwczesnemu starzeniu się i uszkodzeniom skóry. Nakrycia głowy chroniące przed promieniowaniem UV można znaleźć w sklepach z artykułami sportowymi oraz w Internecie.
  ochronne nakrycia głowy

 • Smar do rolki. Smar do rolek to kolejny świetny pomysł na nadziewarkę do pończoch. Wędkarze powinni zawsze używać smaru przeznaczonego specjalnie do kołowrotków wędkarskich i powinni smarować wszystkie ruchome części co najmniej raz lub dwa razy w roku, w zależności od tego, jak często kołowrotek jest używany.

 • Okrągłe haczyki. Podobnie jak żyłka prowadząca, wędkarze często przechodzą przez paczki okrągłych haczyków. Podczas łowienia na żywą przynętę wędkarze używają okrągłych haczyków, które pasują do rozmiaru przynęty. Jeśli nie masz pewności, jakiego rozmiaru przynęty zwykle używa twój odbiorca prezentu podczas łowienia ryb, zawsze możesz zapytać sprzedawcę w sklepie wędkarskim lub sklepie z artykułami sportowymi na świeżym powietrzu, czy sprzedają różne zestawy z haczykami o różnych rozmiarach.

 • Opłaty rejestracyjne do turniejów. Czy wędkarz z Twojej listy prezentów świątecznych lubi emocje związane z wędkarstwem turniejowym? Dowiedz się, jak nazywa się jego ulubiony turniej, a następnie zadzwoń do organizatorów turnieju i zapytaj, czy możesz opłacić z góry wpisowe w prezencie. Poproś organizatorów turnieju o paragon lub wydrukowane potwierdzenie wpłaty, a następnie umieść je wewnątrz kartki świątecznej. Pamiętaj, że turnieje wędkarskie mają różne procedury i zasady, dlatego zawsze najpierw skontaktuj się z organizatorem turnieju, aby sprawdzić, czy można przekazać opłaty rejestracyjne.

 • Bon podarunkowy na lekcje rzucania na muchę. Jeśli znasz wędkarza, który łowił ze sprzętem spinningowym lub do rzucania przynętami, ale mówi o nauce rzucania na muchę, kup mu bon podarunkowy na lekcje rzucania na muchę od lokalnego instruktora.

 • Czy kiedykolwiek otrzymałeś prezent wędkarski, który uznałeś za wyjątkowo przydatny lub doceniony? Jeśli tak, udostępnij je, logując się do społeczności Take Me Fishing i publikując posty na forach internetowych.

  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *