10 najlepszych zatwierdzonych przez mam miejsc do łowienia ryb i łodzi

Po sześciu tygodniach ogólnokrajowego głosowania w końcu pojawiło się 10 oficjalnych, zatwierdzonych przez mamę miejsc na ryby i łodzie. Wybrane z listy lokalizacji we wszystkich 50 stanach – lista stworzona dla mam, przez mamy i przygotowana przez Take Me Fishing™ te 10 przyjaznych rodzinom miejsc do łowienia ryb i łodzi triumfowało nad całą resztą, dzięki wodzie wypełnionej rybami i wielu innym przyjaznym rodzinom udogodnieniom.

Każde miejsce Top 10 zatwierdzone przez mamę obejmuje place zabaw, łatwy parking i zaplecze piknikowe, z bezpieczną wodą i dostępem do łodzi w każdym miejscu. I oczywiście w każdym zatwierdzonym przez mamę miejscu jest mnóstwo różnych gatunków ryb do złowienia.

Oto 10 najlepszych zatwierdzonych przez mamę miejsc do łowienia ryb i łodzi w USA:

1. Alaska – Eklutna Tailrace
2. Kentucky – Jezioro Cumberland
3. Nebraska – jezioro Ogallala
4. Floryda – Jezioro Piney Z
5. Wirginia Zachodnia – Jezioro Little Beaver
6. Arizona – jezioro Havasu
7. Iowa – Backbone State Park
8. Kalifornia – Park Narodowy Yosemite
9. Hawaje – Zatoka Poka’i
10. Luizjana – Park Stanowy Grand Isle

 

Kliknij, aby rozwinąć poniższą infografikę, aby uzyskać opis każdego miejsca. Istnieje wiele wspaniałych opcji do odwiedzenia nie tylko latem, ale przez cały rok.

Jeśli po raz pierwszy zabierasz dzieci na ryby, sprawdź świetne porady i wskazówki dotyczące łowienia ryb i pływania łódką z dziećmi. Możesz również znaleźć miejsce do wędkowania i pływania łódką z rodziną w pobliżu za pomocą naszych interaktywnych miejsc do łowienia ryb i mapy łodzi.


Może ci się spodobać również

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte

Bruna Carincotte wnosi do RBFF rozległe międzynarodowe doświadczenie w marketingu, komunikacji i public relations. Pochodzi z Brazylii i biegle posługuje się portugalskim, hiszpańskim i angielskim, Bruna ma 13-letnie doświadczenie w komunikacji, a odpowiednie umiejętności zarządzania projektami rozwinięte w Ameryce Łacińskiej, Europie i Ameryce Północnej.
Bruna nadzoruje teraz strategie public relations i mediów społecznościowych, a także rozwój treści dla kanałów mediów społecznościowych RBFF i jest to Take Me Fishing™ | Kampanie marki Vamos a Pescar™.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *