Konie w swoich nowych/starych wykopaliskach!

Krótki post przed operacją, aby pokazać zdjęcia wszystkich koni w ich nowych/starych wykopaliskach.

Fin. Wybrał miejsce na tyłach stodoły.

Dominik majestatycznie wyglądający na podjeździe – opowieść o przyjeździe Dominika.

To Missy Miss. Jest z Finnem i Mo, za stodołą. Jak widać, musiałam zrobić drabinkę dla kota, bo moje koty nie pamiętały, jak zejść z dachu.

To jest Dominik. (Musieliśmy wymienić tak dużo ogrodzenia, pokazuję to głównie dlatego, że pokazuje ogrodzenie!)

Musieliśmy wykonać mnóstwo pracy w domu, aby go odnowić. (Nigdy nie wynajmuj nieruchomości, w której chcesz ponownie zamieszkać…). Wygląda dokładnie tak samo, ale pomalowaliśmy dom i stodołę. Pokój na dole z zapalonym światłem to miejsce, w którym będę rekonwalescencji.

To 27-letnia Gwen (pierwsze dziecko mamy Tess). Cieszy się, że wróciła do domu. Wróciła na swoje pastwisko, które znajdowało się przed domem.

To jest BG. Myślałem, że bycie w domu pomoże jej na pokrzywkę, ale nie na razie. Jest na pastwisku nad stodołą, aby mogła bezpiecznie zaopatrzyć się w lekarstwa. Jest dużo spokojniejsza będąc w domu.

Biedna księżniczka Buttercup Pebbles… była w stodole przez 3 tygodnie, kiedy próbowaliśmy wyleczyć jej zasmarkany nos… bezskutecznie. Weterynarze chcą zrobić prześwietlenie zatok, ale ona nie miała nic z tego. Więc… na razie, kiedy ja się leczę, ona wraca z innymi. Niestety komary przeszkadzają jej w uszach, potem je wyciera… a ja jestem jedyną osobą, która może ją uderzyć, więc… następne kilka tygodni będzie trudnych, jeśli pogoda nie będzie współpracować.

Ethel Merdonk jest bardzo szczęśliwa. Jej twarz jest pokryta zadziorami, ponieważ uwielbia grzebać w wysokich trawach. Dowiedziałem się, że ma problemy ze słuchem i wzrokiem po tym, jak ją wypuściłem, a ona nawet nie słyszała, jak potrząsam wiadrem, żeby ją wnieść z powrotem. I też nie widziała mnie zbyt dobrze. Myślę, że jest starsza niż początkowo przypuszczano, kiedy została uratowana.

Norma Jan. Zbliża się do 30 roku życia. Siwieje i trzyma się trochę swojego letniego płaszcza… ale jest ostra jak brzytwa. Słyszy i widzi bardzo dobrze.

I oczywiście Król Rocky. Jest bardzo pewny siebie i rządzi grzędą na pastwisku osłów. Kocha Dominica i chce z nim być, ale boję się, że komuś stanie się krzywda.

WRIGLEY I DALTON

Dalton nadal trenuje z Thru-Rider, Gillian Larson. Wrigley, wciąż nie mogę w to uwierzyć, odszedł nagle zaraz po naszym powrocie do GV. Wyglądał na chorego, przywieźliśmy go do szpitala dla koni iw ciągu tygodnia zmarł (20 października). Diagnoza była infekcją bakteryjną, która trafiła do jego serca. Mimo, że był na poważnych antybiotykach, jeśli serce nie działa dobrze, inne narządy potrzebne do wypłukania krwi z infekcji/antybiotyki nie mogą wykonywać swojej pracy. Więc, w zasadzie, jego nerki i wątroba zawiodły, kiedy próbowaliśmy uratować jego serce. To była delikatna równowaga i przegraliśmy. Nadal nie mogę o tym mówić. Ale obiecuję wkrótce hołd. Był ostatnim dzieckiem MT… i urodził się tutaj, w stodole w domu Grass Valley. Jestem naprawdę wdzięczny, że mógł wrócić do domu, zanim odszedł.

NOWY PRZYCISK. INNY FUNDUSZ. ZRÓBMY TO!

TRZYMAJ ICH Z FUNDUSZU CIĘŻARÓWEK.

SUMA FUNDUSZU NA DZIŚ: 540 USD (Dziękujemy!) Oszczędziliśmy PUFF 2/7/22 (800 $), EDDIE 2/9/22 (1200 $), SURSHA 3/16/22 (780 $), BABY FRED 4/7/22 (650 $), „CC” Zamknij Zadzwoń pod numer 17.05.22 (550 USD), PACIFICA 22.05.22 (780 USD). DONNA 8/10/22 (600 $). Maks. 11.08.22. (700 $)

Fundacja Konia i Człowieka, Inc ma nowy przycisk Fundusz. kEEP ICH Z FUNDUSZU CIĘŻARÓWEK. Ten fundusz będzie działał przez cały dzień, przez cały czas. Zawsze tu będzie. Jeśli chcesz uratować konia lub osła przed rzezią, wiesz, że zrobimy to tutaj.

Wszystkie darowizny można odliczyć w 100% od podatku! Dziękuję Ci!

Jeśli otrzymasz tę wiadomość e-mailem, kliknij tutaj, aby przekazać darowiznę!

 

Kliknij tutaj, aby uzyskać fundusz darowizn KEEP THEM OFF OF THE TRUCK!

Post Konie w nowych/starych wykopaliskach! pojawił się po raz pierwszy w Horse and Man .

HORSE AND MAN to rozwijający się blog… jeśli Ci się podoba, podaj dalej!


Kiedy robisz zakupy @AmazonSmile, Amazon przekaże darowiznę na rzecz Horse And Man Inc.

Wspieranie funduszu Bucket za pośrednictwem Amazon Smile

Wspieranie The Bucket Fund za pośrednictwem Amazon Smile jest OGROMNE dla koni. Wybierz HORSE AND MAN podczas dokonywania zakupu na Amazon za pośrednictwem tego łącza. DZIĘKUJĘ CI!


Magazyn jeździecki

Twój zakup z RW za pośrednictwem tego linku pomaga Funduszowi Bucket!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *