HorseOlogy dorasta do farmy GoldMark

HorseOlogy rozpoczyna rozwój w GoldMark Farm w Ocala na Florydzie w listopadzie 2022 r.

Po latach budowy i renowacji terenu, zanim jeden koń dotknął posiadłości, T. Paul Bulmahn otworzył kompleksową farmę GoldMark o powierzchni 2600 akrów w 2006 roku, nie szczędząc żadnych ulepszeń ani udogodnień.

W poszukiwaniu odpowiedniej możliwości rozwoju i odrobiny tego, co wydaje się „tak miało być”, przyszły rozwój HorseOlogy będzie miał miejsce w zapierającym dech w piersiach obiekcie GoldMark. Początkowe przejście obejmie odsadzone, roczniaki, klacze hodowlane, rehabilitowane konie i emerytowane konie pełnej krwi angielskiej od 1 listopada. HorseOlogy będzie stopniowo przenosić konie treningowe w miarę trwania szkolenia na sezon.

GoldMark Farm to najnowocześniejszy i niezrównany obiekt z najlepszymi zasobami dla wszystkich koni i trenerów. Nie szczędząc wydatków, Paul i jego zespół zarządzający, na czele z dyrektorem generalnym Alainą Wickham, podjęli się ostatnio gruntownej renowacji toru treningowego. Całkowicie przebudowana poduszka zawiera ponad 2300 ładunków nowego, wysokiej jakości piasku, aby zapewnić bezpieczną i spójną powierzchnię treningową. Początkowo zbudowana dla poduszki Safetrack, podstawa została sprawdzona od szyny do szyny, aby zapewnić integralność i jakość, która spełniała lub przekraczała standardy. Całkowicie odnowiony system nawadniania i nawierzchnia sprawiają, że tor jest zgodny ze standardem GoldMark.

W miarę jak horseOlogy skupia się na bardziej reprodukcyjnych aspektach swojej działalności i nadal oferuje ją swoim obecnym i nowym klientom, są podekscytowani dedykowanymi przestrzeniami do źrebiąt, klaczy hodowlanych i hodowli młodych koni. Gospodarstwo może poszczycić się najnowocześniejszymi urządzeniami rozrodczymi, wyjątkowym zarządzaniem pastwiskami oraz przestrzenią niezbędną do prawidłowego odchowu młodych koni.

Zapisać się do

Oprócz wyjątkowych właściwości fizycznych, wizja Paula i Alainy dotycząca koni jest zgodna z wizją Jeny i Katie. Pasja Paula do dzielenia się swoją farmą z różnymi wycieczkami i nauczania innych o historii Potrójnej Korony poprzez jego muzeum na miejscu płynnie współgra z marką horseOlogy, która chce edukować i rozwijać miłość do branży pełnej krwi angielskiej i konia.

„Zdając sobie sprawę, że musimy zwiększyć zainteresowanie zrównoważonym rozwojem jako branża, cieszymy się z nauczania entuzjastów i osób ciekawych tego, co robimy” — powiedziała Jena Antonucci, współwłaścicielka HorseOlogy.

„Nie mogę się doczekać współpracy z Paulem i Alainą w GoldMark, głównie dlatego, że nasze wizje i cele są podobne: koń na pierwszym miejscu” — powiedziała Katie Miranda, współwłaścicielka HorseOlogy. „Naprawdę nie możemy się doczekać, aby wprowadzić naszych klientów i konie w to środowisko”.

Śledź hodowlę online pod adresem www.horseologyinc.com oraz na Facebooku, Instagramie, YouTube i TikToku, aby dowiedzieć się więcej o zespole, koniach i usługach.

Ta informacja prasowa nie była edytowana przez BloodHorse. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z organizacją, która wydała komunikat.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *