Czołówki mistrzów świata Zgłoszenia w ujeżdżeniu na London Horse Show 2022

 • Ujawniono zgłoszenia ujeżdżenia do Międzynarodowego Pokazu Koni w Londynie 2022, a brytyjska Lottie Fry wystartuje jako jedna z faworytek do wygrania kwalifikacji do Pucharu Świata (15-16 grudnia), jako część wysokiej jakości składu na ExCeL London.

  Holenderska Lottie Fry, która zdobyła podwójne złoto indywidualne i srebro drużynowe dla Wielkiej Brytanii na Mistrzostwach Świata w Ujeżdżeniu w sierpniu na pokładzie Glamourdale, zdecydowała się sprowadzić swoją medalistkę Igrzysk Olimpijskich w Tokio i medalistkę mistrzostw Europy, Everdale, do London International.  Ona i Everdale ostatnio rywalizowali na tej imprezie, która odbyła się wówczas w Olimpii w 2019 roku, gdzie zajęli trzecie miejsce za Charlotte Dujardin i Carlem Hesterem. W tym roku Lottie i wałach Lord Leatherdale x Negro będą silnymi pretendentami do zwycięstwa; para jest w znakomitej formie, osiągając 84,34% wygranej w stylu dowolnym podczas ostatniego międzynarodowego występu w Ermelo CDI3* we wrześniu.

  „Jestem bardzo podekscytowana powrotem na London International Horse Show” – powiedziała Lottie. „Uwielbiam rywalizować przed własną publicznością, to zawsze jest wyjątkowe, a atmosfera jest niesamowita. To będzie najlepszy sposób na zakończenie niesamowitego roku.”

  Nie będzie im jednak łatwo, ponieważ wśród zgłoszeń ujeżdżeniowych London Horse Show jest jeszcze dwóch srebrnych medalistów Lottie z drużyny z tegorocznych mistrzostw świata. Gareth Hughes przedstawi swoją najlepszą klacz Classic Briolinca, z którą zajął piąte miejsce indywidualnie we freestyle na światach, z wynikiem ponad 84%. Niezwykle doświadczony Richard Davison będzie również rywalizował w ExCeL London ze swoim domowym wałachem Lingh Bubblingh.

  Z Wielkiej Brytanii zgłosili się także Andrew Gould z ekscytującym dziewięcioletnim murzyńskim ogierem Indigro i Emile Faurie z 11-letnią klaczą Bordeaux Bellevue.

  Brytyjscy jeźdźcy zostaną popchnięci przez dwie czołowe niemieckie kombinacje: brązowa medalistka olimpijska i brązowa medalistka drużynowych mistrzostw świata w ujeżdżeniu Ingrid Klimke przywiezie ogiera Fidertanz Franziskus, z którym wygrała eliminacje do Pucharu Świata w Stuttgarcie na początku tego miesiąca.

  Helen Langehanenberg będzie również reprezentować Niemcy na Annabelle 110 – kolejna kombinacja, która może zdobyć ponad 80%.

  Inni czołowi międzynarodowi jeźdźcy, którzy zgłosili się do konkursu, to Holender Hans Peter Minderhoud na swoim bardzo udanym koniu mistrzowskim Glock’s Dream Boy, Francuz Morgan Barbançon (Bolero) i Simone Pearce (Fiderdance) z Australii. Irlandię będą reprezentować debiutanci London Horse Show, Abi Lyle i Giraldo.

  Możesz być zainteresowanym także tym…

  Magazyn Horse & Hound, ukazujący się w każdy czwartek, jest wypełniony najnowszymi wiadomościami i raportami, a także wywiadami, materiałami specjalnymi, nostalgią, poradami weterynaryjnymi i treningowymi. Znajdź sposób, w jaki możesz się cieszyć magazyn dostarczony do Twoich drzwi co tydzień, a także opcje uaktualnienia subskrypcji, aby uzyskać dostęp do naszych serwis internetowy która przynosi najświeższe wiadomości i raporty, a także inne korzyści.

 • Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *